Als u bij een zorgverlener op afspraak komt, dan kan het zijn dat bijvoorbeeld de huisarts gebruikt maakt van het programma Juvoly, binnenkort Tandem Health. Tandem Health is een tool voor de computer en zet het gesprek met de patiënt in realtime om naar tekst, maar bewaart geen gegevens; ook niet voor trainingsdoeleinden. Na controle door de huisarts op de juistheid van de samenvatting, wordt deze veilig opgeslagen in het Huisarts Informatie Systeem in het dossier van de patiënt. Het transcript wordt vervolgens verwijderd, en de samenvatting is daarna alleen in te zien door de huisartsen en assistenten van onze praktijk. Hiermee garanderen wij de privacy en veiligheid van uw gegevens.
Tandem Health is ISO 27001 en NEN 7510 gecertificeerd. Dit zijn de belangrijkste normen voor informatiebeveiliging en zorg specifieke gegevensbescherming.
Daarnaast geldt: Zij trainen niet op data van gebruikers. Jouw consultdata wordt dus nooit gebruikt om hun modellen te verbeteren.